nekrologi.info

Wszelkie, ewentualne, wymagalne zgody na zamieszczenie zdjęcia nekrologu zmarłej osoby i pozostałych informacji są po stronie zlecającego zamieszczenie.

Dotyczy to zarówno zgód od innych bliskich zmarłej osoby jak i zgód od firm pogrzebowych, które wystawiają nekrologi, o, ile takie zgody są niezbędne. Redakcja serwisu nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne roszczenie kogokolwiek z tytułu zamieszczenia zdjęcia nekrologu i pozostałych informacji bez jego zgody.
Zdjęcia nekrologów można zamieszczać na jeden rok [ 12 miesięcy ]. Potem można przedłużyć na kolejny rok albo usunąć. Można też wykupić opcję trzyletnią.
Koszt, na rok 2021, zamieszczenia zdjęcia nekrologu na jeden rok to 500,00 zł.
Koszt, na rok 2021, zamieszczenia zdjęcia nekrologu na trzy lata to 1000,00 zł.
Wystawiam fakturę na dane osobowe osoby zamawiającej.
Do każdego nekrologu można zamówić dodatkową stronę, na której można umieścić dodatkowe zdjęcia, tekst itp. Cena dodatkowej strony zaczyna się od 500,00 zł/rok. W, zależności od wymagań [ nie wszystkie mogą być ziszczone ].

Zamawiać można wysyłając na e-mail w KONTAKT (ewentualnie mms z opisem) zdjęcie nekrologu wraz z opisem. Opis musi być, bo bez tego zdjęcie nie będzie zamieszczone. Opis to co najmniej: miejscowość, województwo i powiat jeżeli w danym województwie jest kilka miejscowości z taką samą nazwą, pod którą ma być zdjęcie. Data zgonu (chociaż na nekrologu powinna być, ale ma być potwierdzona), namiar zlecającego, czyli kto zleca [też dane do faktury]. Do tego, zlecający może zostawić do siebie namiar telefoniczny, to dla celów ewentualnego przedłużania zlecenia. Jeżeli nie zostawi, to do niego należy poinformowanie serwisu o chęci przedłużenia zamieszczenia zdjęcia i pozostałych informacji.

Informacja o zlecającym, która będzie umieszczona przy zdjęciu, przynajmniej imię, albo imię i nazwisko albo stopień pokrewieństwa, czyli, na przykład: zlecił syn, zleciła córka, zleciły dzieci, zleciła rodzina itp., też powinna być określona przez zlecającego.

Płatność z góry. Przelewem na konto albo CZEKIEM BLIK - do wybrania z bankomatu. Przy przelewie należy podać namiar z/na e-maila (mmsa).


Sierpień 2021 nekrologi.info, wszystkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 7073